• Bizi arayın: +90 286 212 0029
  • |
  • Email: bilgi@karpas.com.tr

Şirket Profili

2001 yılında inşaat alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bugüne kadar yüzlerce konut üretimine imza atarak, Çanakkale'nin konut ihtiyacını karşılamada önemli bir rol üstlendik.

Tarihiyle, doğasıyla ve deniziyle oldukça önemli bir yere sahip Çanakkale ilimizde, KARPAŞ olarak sektördeki tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyoruz.

"Gelecek" fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri yüksek, nitelikli konut projeleriyle, siz değerli müşterilerimize daima en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize model yaşam alanları sunmanın gayreti içinde yürütüyoruz.

Bir Başarı Öyküsü

Farklı ve modern bir konseptte oluşturduğu yaşam alanlarıyla KARACANLAR İNŞAAT, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir.

Farkımız

KARPAŞ kuruluşundan bugüne kadar üretmiş olduğu tüm projelerde müşterisine kazandırmanın gururuyla sizlere en iyisini, en hesaplı şekilde sunmaya devam edecektir.

Şehrimize Yeni Bir Kimlik, Yeni Bir Silüet

Çanakkale'de Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmekle beraber , mimarî özgünlük yönünden de ilklere imza atan KARPAŞ, PARK O'LIVE projesiyle Çanakkale'ye yeni bir çehre kazandırıyor...